1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

1

27 травня 2024 року о 16.00 на базі Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова відбувся круглий стіл «Трансформація українського бізнесу під час та після війни: підприємницький та соціальний аспекти». До заходу доєдналися більше 50 осіб, серед яких - представники бізнесу, громадських організацій, місцевої влади, науковці, студенти та аспіранти.

Мета круглого столу - охарактеризувати вплив воєнних конфліктів на інфраструктуру міст та визначити роль освіти і науки у відновленні України.

Спікери круглого столу:

— Олена Димченко, докторка економіних наук, професорка, завідувачка кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова,
співдоповідач Олійник Ольга, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, Харківська державна академія культури
з доповіддю: «Трансформація бізнесу в Україні під час війни»

2

3

7

— Валентина Прасол, доцентка кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, директорка центру підвищення кваліфікації,
співдоповідач Анна Романовська, аспірантка, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова,
з доповіддю «Роль освіти у відновленні інфраструктури міст»

8

9

— Ольга Рудаченко, докторка економіних наук, професорка кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, з доповіддю: «Трансформація соціальної відповідальності бізнесу під час війни»

8

11

— Валентина Смачило, докторка економіних наук, професорка кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, з доповіддю «Трансформація українського підприємництва під час війни:вихід на міжнародні ринки на прикладі Польщі».

8

9

На круглому столі були обговорені найактуальніші питання щодо підприємницьких та соціальних аспектів трансформації українського бізнесу під час війни та можливості виходу українського бізнесу на міжнародні ринки на прикладі Польщі.

Окрім анонсованих спікерів, до обговорення та дискусії доєдналися директор Північно-Східний науковий центр НАН України і МОН України, завідувач відділом проблем науково-технічного та економічного прогресу регіону, доктор економічних наук, професор Павло Бубенко та Юлія Самойлова – Голова фонду "Сприяння" (підтримка ОСББ у Харкові, Харківська область).

Захід реалізується за підтримки Аcademic Network Eastern Europe (akno) в рамках проекту «SCIENCE AT RISK» Science at Risk UA (НАУКА ПІД РИЗИКОМ). Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.