1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів бакалаврату взяти участь в програмі міжнародної академічної мобільності Global Undergraduate Exchange Program.
Під час програми учасники:
  • навчатимуться протягом одного навчального семестру (у 2024-2025 академічному році) в акредитованих закладах вищої освіти США
  • залучатимуться до волонтерської роботи, семінарів з професійного розвитку та культурного збагачення
  • за бажанням, зможуть подорожувати та познайомляться із студентами зі 100+ країн світу
Учасників програми обиратимуть за наступними критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.
Програма передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, оплату вартості навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.
 
ДЕТАЛЬНО ПРО ПРОГРАМУ та вимоги до кандидатів за посиланням:
 
або в чат-боті, де зібрана вся можлива інформація:
 
РЕЧЕНЕЦЬ ПОДАННЯ ЗАЯВОК – 15 грудня 2023 року.
 
Звертаємо вашу увагу, 22 листопада відбудеться ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕБІНАР для всіх зацікавлених із випускниками програми, посилання на який можна буде знайти у чат-групі вебінара за посиланням:
 
Програма спонсорується Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Під час неї майбутні лідери з будь-яких спеціальностей проведуть семестр в університетах США, де покращать свої знання та навички та дослідять культуру та цінності США.

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

Опитування

Підготовчі курси ХНУМГ

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

banner architect

Баннер енерго

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

5

png 20230324 152241 0000