1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова інформує про проведення громадського опитування щодо ставлення європейської академічної спільноти до публікацій наукових результатів різними мовами (не англійською).

Долучайтеся до опитування, щоб допомогти Eurodoc https://www.eurodoc.net зрозуміти ставлення європейської академічної спільноти до публікацій наукових результатів різними мовами (не англійською).
На заповнення цієї дуже короткої анонімної анкети знадобиться всього близько 1 хвилини!
Навесні 2021 року Європейська комісія запустила Open Research Europe (ORE), інноваційну платформу для публікацій з відкритим доступом. Eurodoc, Європейська рада аспірантів та молодих учених, як експертний партнер у цьому проєкті, допомагає керувати ORE та забезпечувати умови, щоб голос молодих науковців був почутий під час його функціонування та подальшого розвитку.
Метою цього громадського опитування, проведеного Eurodoc та під відповідальністю Eurodoc, є отримання думок дослідників у Європі, особливо тих, хто перебуває на ранніх стадіях кар’єри, щодо їхнього сприйняття та досвіду багатомовної публікації досліджень. Це особливо актуально, оскільки починаючи з 2024 року ORE планує додати опцію додавання рефератів мовами, відмінними від англійської, до наукових статей, опублікованих на платформі.
Результати опитування та базові дані будуть опубліковані. Надсилаючи свої відповіді, ви погоджуєтесь добровільно взяти участь у цьому анонімному опитуванні, ознайомившись із усіма умовами та даєте згоду на обробку ваших персональних даних.
Для отримання додаткової інформації перегляньте повну заяву про конфіденційність https://eurodoc.net/sites/default/files/attachments/2022/430/eurodoc-surveygdpr2023.pdf.

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

Опитування

Підготовчі курси ХНУМГ

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

banner architect

Баннер енерго

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

5

png 20230324 152241 0000