1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

інновац.міста

17 квітня 2023 року стартує друга хвиля унікального міжнародного проєкту «Інноваційні міста: кращі практики післявоєнної відбудови» під назвою «Building Ukrainian Cities back from the Ruins».

Старт проєкту дасть міжнародний Хакатон "Покавуємо-відбудуємо", де організатори презентуватимуть бекграунд та перспективи проєкту. Умовою участі є підключитися до Zoom за QR-кодом на картинці із філіжанкою кави, щоб зробити оговорення більш затишним та дружнім.

Рушійною силою відновлення країни має стати новий креативний клас – інтелектуальна та освічена молодь, що має відповідні навики та компетенції.

Друга хвиля проєкту «Інноваційні міста: кращі практики післявоєнної відбудови» під назвою «Building Ukrainian Cities back from the Ruins» є результатом взаємодії #ХНУМГ імені О.М. Бекетова (Україна) та Технічним університетом Шеннона (Республіка Ірландія), Університетом Лафборо (Великобританія), RUN-EU (альянсу семи університетів ЄС).

Суть проєкту полягає у розробці спільно з провідними українськими та науковцями ЄС, фахівцями-практиками програми курсу «Інноваційні міста: кращі практики післявоєнної відбудови», спрямованого на формування навиків та кваліфікацій, які б дозволили у короткі терміни розпочати практичну розробку проєктів післявоєнної відбудови України.

Очікувані результати проєкту:
🔹 створення комьюніті молодих фахівців із креативними підходами до відновлення життєзабезпечення міст та територій для ефективної післявоєнної відбудови;
🔹 забезпечення сприятливого соціально-економічного клімату на територіях, що постраждали від війни, для повернення туди людей, відновлення бізнесу, забезпечення їх соціальними гарантіями та комфортними умовами проживання;
🔹 формування навиків управління містами та територіями серед молоді як основи забезпечення післявоєнної відбудови, підготовки майбутніх фахівців у системі життєзабезпечення міст та територій; 
🔹 відбір та реалізація ідей розвитку територій в умовах післявоєнної відбудови та подальшого розвитку, впровадження проєктів територіального розвитку шляхом формування інвестиційно-інноваційного екопростору територій після війни; 
🔹 формування майданчику створення нової архітектури безпеки та соціально-економічного розвитку територій на Європейському континенті.

Посилання для реєстрації на участь у проєкті: https://forms.gle/xhnZBg41u2o45vdX8
інновац.міста 1

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

Опитування

Підготовчі курси ХНУМГ

Psyho

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

banner architect

Баннер енерго

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

5

png 20230324 152241 0000