Рисунок1Карантин – не привід сумувати. Це – час для саморозвитку. Профком студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова продовжує проведення засідань шкіл Молодіжної академії профспілкового активу. У цьому році ми запропонували нашим студентам чотири різні напрями:
- лідерство;

- івент-технології;

- медіакомунікації;

- міжнародні проєкти.

У рамках проведення Школи ми вже зустрілися із Head of Innovation PrivatBank та СЕО PrivatBank України.

Поточні заняття проводить профспілковий актив, студенти, які самі нещодавно ще були слухачами Молодіжної академії, а тепер вже стали справжніми професіоналами у своїй справі.

Для слухачів було презентовано теми Лідерства та мотивації, Структури та специфіки організації івент-проєктів, Контенту у медіасфері.

Щочетверга ми чекаємо на тебе долучитися до нових занять, отримувати м’які навички та розвиватися разом з Профкомом студентів.

Лови посилання на Молодіжну академію в Mc Teams!