День музеївШановні колеги! 18 травня – це день, коли весь світ відзначає Міжнародний День музеїв. Для суспільства важко переоцінити роль музеїв. Саме тут зберігаються таємниці минулого і саме тут можливо відчути живий подих історії.

Так історично склалося, що більш ніж півсторіччя справжнім серцем нашої Alma Mater є Музейний комплекс Університету! Це по-справжньому дивовижне місце, улюблене багатьма. Немов у вишуканій старовинній скрині, зберігаються тут найцікавіші сторінки історії нашого Університету та м. Харкова. П’ять музеїв, які складають структуру сучасного Музейного комплексу – мов перли, притягують до себе своїми історіями, експонатами, цікавинками.

У цей святковий день, колектив Музею Університету, приймаючи численні поздоровлення з професійним святом, щиро дякує весь колективу Університету за підтримку та розуміння. Зі святом, колеги! Чекаємо на нові цікаві зустрічі в Музеї! Їх буде багато!

А також запрошуємо до оновленого сайту Музейного комплексу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ