1

2

3

4

5

17 червня 2019 року працівники наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова успішно закінчили 2-х місячні дистанційні очно/заочні курси з підвищення кваліфікації, які проводили тренери Інституту післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв м. Києва кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник культури Загуменна Віра Вікторівна та кандидат історичних наук, доцент, член Президії Української бібліотечної асоціації (УБА) Хіміч Ярослава Олегівна, та отримали іменні сертифікати.

У процесі навчання бібліотекарі отримали знання, уміння та навички роботи у сфері інноваційної, ініціативної діяльності бібліотек з використанням основ менеджменту, маркетингу, фандрейзингу, адвокасі, cоціального партнерства. Викладачі поділилися власним досвідом та досвідом інших бібліотек з питань розробки і складання стратегічних планів; проведення досліджень ринку бібліотечних послуг, складання рекламних матеріалів; підготовки проектів для отримання гранту, результативної роботи із потенційними донорами, спонсорами; використання різних форм і методів адвокасі та ін. Використовувалися також форми проміжного контролю у вигляді експрес-опитування, виконання завдань самостійної роботи, практичних завдань, тестувань.

23

54

Підсумковий контроль засвоєння знань відбувся у Науковій бібліотеці ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з 3-7 червня 2019 року у формі заліку.

Для перевірки знань тренери застосовували практичні заняття з використанням активних та інтерактивних форм навчання (тренінги, ділові, рольові, моделюючі ігри, майстер-класи, комп'ютерні презентації, «мозкові штурми»).

Заняття проходили в жвавій, дискусійній, творчій, доброзичливій атмосфері. Бібліотекарі дуже вдячні викладачам за набуті знання, навики, вміння та щиро сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 359 гостей та користувачі відсутні