1

2

3

4

Аспірантура

5

128 жовтня 2016 року у м. Києві відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

4Організований у 1926 р. у Харкові на базі декількох вишів як Український науково-дослідний інститут педагогіки, менш ніж за століття він перетворився на справжню національну кузню педагогічних кадрів найвищого ґатунку.

Серед його керівників, працівників та вихованців – еліта вітчизняної педагогіки, психології, освіти та науки в цілому – О.М. Астряб, І.О. Гуржій, Г.С. Костюк, В.П. Протопопов, І.О. Соколянський, Я.Ф. Чепіга, М.Д. Ярмаченко та ін., а також засновники Харківської психологічної школи – В.І. Аснін, П.І. Зінченко, Г.Д. Луков.

Показово, що Харків на цих урочистостях представляв і наш Університет. Від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Президента Національної академії педагогічних наук, академіка НАН України і НАПН України Василя Григоровича Кременя та керівництво і колектив Інституту педагогіки НАПН України з нагоди ювілею привітали проректор з міжнародної діяльності Кутоманов Д.Є. та директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри Мельман В.О.

23

Важливо зазначити, що протягом останніх декількох років керівництво нашого Університету приділяє особливу увагу питанням зміцнення партнерських зв’язків та поглиблення плідної і взаємовигідної співпраці з Національною академією педагогічних наук України та має намір продовжити цю роботу у подальшому.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 292 гостей та користувачі відсутні