сертифікатиУніверситетом успішно проведено підвищення кваліфікації державних службовців за короткостроковими програмами. Для проведення занять були підписані угоди з Національним агентством України з питань державної служби.

Слухачами стали 400 державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області, Головного управління державної податкової служби у Харківській області.

image 2020 10 13 Гайдученко

Димченко

Провели дистанційні заняття викладачі Університету за тематиками:

-стратигічне управління та планування (Димченко О.В., Рудаченко О., Бібік Н.В., Прасол В.М.)

- стратегія реформування системи управління публічними фінансами (Момот Т.В., Власова О.Е, Краївська І.А., Лелюк Н.Е.)

-управління змінами в проектах муніципального та регіонального рівнів (Чумаченко І.В., Кадикова І.М., Лисенко Д.Е.)

- комунікація та взаємодія в органах публічної влади (Новікова М.М., Гайдученко С.О., Бєльська Т.В.)

Дякую за плідну працю, сподіваюсь на подальшу роботу.