1

2

3

4

5

29 жовтня 2019 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та «Групою Провіденс», Торонто.

«Група Провіденс» є канадським освітянським агентством та професійною бізнес-консалтинговою компанію з надання B2B послуг.

Головною метою підписання Меморандуму є здійснення науково-дослідної діяльності та впровадження спільних програм з вишами, організаціями та компаніями Канади, а також сприятимуть роботі Українсько-Канадського культурно-освітнього центру, який функціонує в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

У рамках реалізації Меморандуму буде здійснюватися проведення спеціальних заходів, а саме: ділові зустрічі, семінари, форуми, конференції, круглі столи, курси, освітні проекти, лекції, інформативні воркшопи, тренінги, що дозволить поглибити відносини між Канадою й Україною, зокрема з Харківщиною.

На даний час, ХНУМГ ім. О.М. Бекетова має тісні контакти з організаціями та компаніями Канади, а саме: співпрацює з Технологічним інститутом Південної Альберти в рамках реалізації проекту з розвитку та впровадження сучасних спеціалізацій нафтогазової галузі, а також в Університеті проходять курси для студентів з вивчення англійської мови за SMART методикою канадського коледжу англійської мови. 

Підписання даного Меморандуму є одним із головних напрямків Стратегічного плану розвитку Університету з розширення глобальної політики та використання потенціалу розвитку, інтернаціоналізації всіх сфер діяльності Університету. 

Співпраця з «Групою Провіденс» відкриває нові можливості, як для абітурієнтів, студентів і викладачів Університету, так і для громади Харкова в цілому. 

Довідка: Україна та Канада уклали між собою договір про зону вільної торгівлі, яка вступила у дію 1 серпня 2017 року, що дозволяє розвивати нові міцні та дружні стосунки між освітніми установами, організаціями та бізнес-середовищем обидвох країн.

Більше інформації про «Група Провіденс»

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 265 гостей та користувачі відсутні