1

2

3

4

Аспірантура

5

111 жовтня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося чергове засіданні школи розвитку «Мер міста». Школа була заснована 5 років тому і основним завданням є створення сприятливих умов для виявлення і розвитку учнівських ініціатив.

Цьогорічні заняття націлені на конструктивні перетворення у діяльності шкільних дитячо-юнацьких організацій в форматі Нової української школи. На засіданні були присутні члени Координаційної ради ХМОУС.

Перед слухачами виступили Полякова Інна Валентинівна - методист науково-педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради та директор ЦДОіК Малиніна Тетяна Василівна.

24

В рамках роботи школи розвитку «Мер міста» відбувся семінар-тренінг «Моделювання успішної стратегії розвитку організації», який підготували викладачі кафедри менеджменту і адміністрування (завідувач кафедри Новікова М.М). Доцент кафедри менеджменту і адміністрування, доктор наук з державного управління Бєльська Тетяна Валентинівна розкрила секрети моделювання успішної стратегії розвитку організації.

39

Завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві, доктор технічних наук, професор Чумаченко Ігор Володимирович поділився досвідом створення Стратегії розвитку ХНУМГ ім. О. М. Бекетова на 2016-2020 роки.

Слухачі і викладачі школи розвитку «Мер міста» чекають на наступну зустріч, яка традиційну відбудеться у другу середу наступного місяця.

5

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 424 гостей та користувачі відсутні