Згідно наказу Міністерства освіти та науки України про строки роботи приймальної комісії, у Харківській національній академії міського господарства закінчився прийом документів на денну форму навчання. До 31 липня всі бажаючі вступити на денне відділення, повинні були подати необхідні документи до приймальної комісії. Абітурієнти особисто подавали заяву про вступ до ХНАМГ, у якій вказував напрям підготовки та форму навчання. До заяви вступник додавав документ про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього, обов'язковий перелік документів (паспорт, фотокартки, медична довідка). Це міг бути оригінал чи завірена копія цих документів. Усі копії документів завіряються за оригіналом ХНАМГ, або в установленому порядку. З першого серпня можна ознайомитися з інформацією про рейтинговий список вступників у фойє червоного холу Академії, а також на офіційному сайті.

Подати оригінали необхідних документів до приймальної комісії можна до сімнадцятої годин 5 серпня, показники можуть змінюватися. Оприлюднення списків зарахованих на денну форму навчання відбудеться 6 серпня».

Тож вступники на денну форму навчання мають майже 5 днів, щоб остаточно визначитися з вищим учбовим закладом і подати оригінали документів. Абітурієнти, що бажають вступити на перший курс заочної форми ще мають час визначитись із подальшим навчанням.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

І тур 2020

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 294 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте