З нагоди Дня студента, 25 січня 2013 року у Харківської Національної Академії Міського господарства, у аудиторії ім. Ю.І. Бутенко, відбулася зустріч ректора Академії проф. Бабаєва В.М. з студентами Містобудівельного факультету, майбутніми архітекторами та містобудівельниками. На свято до студентів прийшли почесні гості: Фурсов Юрій Васильович – зав. каф. Архітектурного і ландшафтного проектування, заступник начальника Управління містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації, Лауреат державної премії в галузі архітектури, Спасов Юрій Анатолійович – голова ТОВ «Інститут Харківпроект», член Національного союзу архітекторів України, член Національного союзу дизайнерів України, Яровий Сергій Миколайович – заступник директора інституту «ХарківпромбудНДІпроект», Поліванова Тетяна Олексіївна – директор ООО «Ароф» дійсний член академії архітектури, член правління харківського відділення союза архітекторів України, Коздерко Валерій Олександрович – директор державного підприємства УДПІ «Укрміськбудпроект», Семенов Владлен Трохимович – завідувач кафедрою «Містобудування», лауреат державної премії в галузі архітектури, Академік архітектури, заслужений архітектор УРСР.

Ректор та почесні гості привітали із святом студентів та усіх Тетян, які навчаються на факультеті.

За активну життєву позицію, внесок у розвиток Академії та популяризацію її діяльності кращім студентам ректор Бабаєв В.М. вручив Почесні грамоти. Академія пишається своїм студенством. Серед студентів Містобудівельного факультету – 3 студента отримують іменні стипендії, 1 – стипендію Президента України, 1 - стипендію Верховної ради. У 2012 році 23 студента прийняли участь у Всеукраїнських студентських Олімпіадах та у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (3 переможця конкурсу студентських робіт та 1 переможець Олімпіади). Студенти спеціальності «Міське будівництво та господарство» стали переможцями Всеукраїнського огляду-конкурсу зі спеціальності та отримали 3 диплома I ступеня, 3 диплома II ступеня, 4 диплома III ступеня. За підсумками участі архітекторів у 21-ої виставки – конкурсі дипломних робіт випускників архітектурного і художнього напрямів підготовки отримано 10 дипломів I, II, III ступеня. Студентами архітектурного напряму підготовки розроблено понад 150 моделей в програмі «Google Планета Земля». Вони стали переможцями у розробці матеріалів проекту архітектурного комплексу «Харків Космічний». У межах угод про співробітництво з благодійним фондом Олександра Фельдмана, Дергачівської райдержадміністрацією Харківської області розроблено понад 20 проектів благоустрою території екопарку для дітей з обмеженими можливостями, 2 проекта по благоустрою території с. Малі Проходи. За підсумками конкурсу КП «Харківводоканал» проект по благоустрою території Деканівських очисних споруд по вул. Біологічна 1, що виконаний студентом гр. А2010-1 Посилкіним О., посів 1 місце.

09 Edited

Спілкування зі студенством відбулось у форматі «питання - відповідь». На зустрічі були затронуті теми мотивації навчання та формування його змісту, можливостей працевлаштування студентів архітекторного та будівельного напрямів підготовки. Архітектори – практики розповіли студентам про власний практичний та професійний досвід, про умови досягнення успіху та реалізації себе в архітектурному середовищі. Під час зустрічі також були розглянуті питання Стратегії розвитку Академії та ролі студенства у її реалізації.

На завершення заходу, від імені студентів Бондарева Юля, студентка 3 курсу Містобудівельного факультету на згадку про подію презентувала почесним гостям власні фотороботи.