p01В рамках Угоди про співробітництво з компанією CISCO –  світовим лідером в галузі мережевих технологій – в Університеті на базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій організовано навчання студентів інформаційних спеціальностей за дистанційними курсами CISCO як у рамках дисциплін навчального плану підготовки, так і в рамках можливостей додаткової освіти.

Шановні науковці, наукова бібліотека запрошує вас ознайомитися з рекомендаціями щодо підготовки наукових статей, що пропонує журнал «Наука та метрика» за посиланням: https://nim.media/articles/vid-chogo-zalezhit-shvidkist-naukovoyi-publikatsiyi

1Відбулося навчання студентів 2 курсу освітнього рівня магістр освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст» кафедри Транспортних систем і логістики в Європейських Університетах партнерах проекту Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog).

PrometheusШановні викладачі, аспіранти та магістри, наукова бібліотека Університету запрошує вас пройти новий он-лайн курс «Наукова комунікація в цифрову епоху» на платформі Prometheus. Курс складається з відеолекцій і тестових завдань. Розрахований на 13 тижнів та відповідає двом кредитам.

Зареєструватися: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:UKMA+SCDA101+2020_T1/about

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154, в ХНУМГ ім. О.М.Бекетова оголошено карантин на три тижні: з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

Такий захід прийнято з метою недопущення поширення в Україні коронавірусної інфекції COVID-19.

Освітній процес усіх форм навчання в університеті на час карантину здійснюватиметься за допомогою дистанційних технологій. До стабілізації ситуації призупиняється також проведення масових заходів.

Терміни карантину можуть змінитись у залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Черговим заходом в рамках проведення Тижня фінансової грамотності виступила зустріч колективу кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» зі студентами Житлово-комунального коледжу.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

І тур 2020

Довідник абітурієнта ХНУМГ 2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 287 гостей та користувачі відсутні