image001Пропонуємо Вам  з  1  до  28  лютого  2019  року  обрати  дисципліни  з переліку  дисциплін вільного вибору.

Студентам прийому 2018 р.(перший курс) нормативного терміну навчання:

1

Формат «Лекція + потрійний тренінг», апробований викладачами ХНУМГ ім. О. М. Бекетова в рамках «Школи юного омбудсмена» на початку нового семестру, настільки припав до душі учням, що ми вирішили провести у такий спосіб ще одне заняття (а може і не одне). Отже, 13 лютого, напередодні Дня всіх закоханих, школярі з різних шкіл міста і викладачі нашого Університету, спільно закохані в науку, зустрілися для сумісної цікавої роботи.

Викладачі кафедри міського будівництва доц. Жидкова Т.В. і доц. Івасенко В.В. 7 лютого 2019 року виступили з доповідями на Саміті з Універсального дизайну, що відбувся в Конгресс-холі Mercury Kyiv Congress в м. Києві.

В доповідях були представлені результати впровадження принципів Універсального дизайну в навчальних курсах, конкурсах студентських робіт і проектах реконструкції міських територій, будинків і споруд.

фото 1В межах проекту «Вибір на користь», що реалізується за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради, ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» 12 лютого 2019 року провела захід «Професії майбутнього».

Що ж у нас нового? НОВЕ У НАС ЗАВЖДИ ВСЕ! Нові емоції, нові навички, нові матеріали ...

Продовжуємо освоювати акварель і їй захоплюватися. А як інакше?! Це ж неймовірні розтяжки і змішання, плановість і розмитість.

І це дуже складно! Але все впоралися і змогли відтворити в завданні і небо, і воду, і задній план, і передній, а головне намалювати сніг без білої фарби!

ДипломУ 2018 році зав. сектором культмасової роботи Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Н. П. Тріпутіна взяла участь у конкурсі «Бібліотекар року», що проводиться Харківським зональним методичним об’єднанням бібліотек вищих навчальних закладів, до складу якого входять бібліотеки ЗВО Харківської, Полтавської, Сумської областей.

67 лютого 2019 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте вручення дипломів спеціалістів 26 випускникам за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», які навчалися за спеціалізованою освітньою програмою «Водопостачання та водовідведення» на замовлення КП «Харківводоканал».

rawpixel 609022 unsplashШановні науковці!

Інформуємо Вас про вебінари, що заплановані компанією Clarivate Analytics в лютому 2019:

Перша серія з трьох вебінарів по можливостям ресурсів Clarivate Analytics українською.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 134 гостей та користувачі відсутні