КРАЩІ ТРАДИЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Бабаєв ВМ«Гідний рівень сучасного університету визначається його історичною, інтелектуальною, науковою спадщиною і традиціями. Поважаючи глибокі історичні традиції університету, колектив здійснює потужні стратегічні проєкти.

До 100-річчя ХНУМГ ім. О.М. Бекетова у 2018–2020 рр. здійснено масштабний проєкт з реконструкції адміністративної будівлі університету, пам’ятки архітектури ХІХ століття. Відновлена вишукана краса архітектури минулого наповнила гармонією діяльність сучасного університету».

Володимир Бабаєв
Ректор
ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

ВЕКТОР ДІЯЛЬНОСТІ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова –
ЗБЕРЕЖЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ СПАДЩИНИ

Сучасний колектив Університету зберігає шанобливе ставлення до архітектурно-історичної спадщини, надає приклад поваги до історії рідної Альма-Матер і славетної архітектури міста Харкова.

Куликівський узвіз12Будівлі учбових корпусів, що входять до комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова – свідки історичних перетворень.

Одним із векторів збереження спадщини в Університеті є дбайливе ставлення та відновлення архітектурної краси старовинної будівлі, пам’ятки архітектури ХІХ сторіччя, де з 1930 р. розміщується сучасний Університет.

Реставраційні роботи з відновлення будівлі, які були розпочаті в 1990-х, отримали нове дихання в 2018–2020 роках завдяки здійсненню сучасного масштабного Проєкту з реконструкції архітектурно-історичного простору університету. Засяяли новими фарбами старовинні інтер’єри парадного вестибюлю та сходів. Розкішний новий паркет додав затишку та елегантності.

Сучасний Музейний комплекс Університету, що розмістився на всьому першому поверсі реконструйованої старовинної будівлі, одержав нову вишукану експозиційну залу й приміщення для збереження архівних фондів музею.

Автор проєкту з реконструкції архітектор-реставратор В.Є. Новгородов.

Під час реконструкції історичної забудови, крім архітектурно-планувальних завдань, здійснювалась ціла низка інженерно-технічних заходів, які з блиском вирішував колектив адміністративно-господарчої частини Університету під керівництвом проректора В. О. Росохи.

Автор нової експозиції, присвяченої академіку архітектури О. М. Бекетову в Музейному комплексі Університету, ст. викладач О. М. Іванов.

Переглянути відео «Шляхетні традиції Університету»

Переглянути фотоальбоми:

Дата 25.01.2021 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»
01.02.2021 - 02.04.2021

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у режимі відеоконференції у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Другий етап Конкурсу – буде проходити у режимі відеоконференції (науково-практична конференція) ‒ 2 квітня 2021 року.

Телефон оргкомітету: (057) 707-32-61 кафедра Транспортних систем і логістики (ТСЛ), Галкін Андрій Сергійович, к.т.н., доцент.

Запрошення на конкурс

Наказ про проведення конкурсу

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”
01.02.2021

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні

та на сайті кафедри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»
10.02.2021 - 19.02.2021

Оргкомітет запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 24.11.2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488. Конкурс проводиться у два тури:

- перший тур - у закладах вищої освіти листопад 2020 - січень 2021 року;
- другий тур – ХНУМГ імені О. М. Бекетова, лютий-квітень 2021 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:
- перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 10 лютого 2021 року);
- другий етап - дистанційний (науково-практична конференція у режимі відеоконференції з використанням MS Teams) - 7 квітня 2021 року.

Запрошення взяти участь у конкурсі

Наказ про проведення конкурсу

Кафедри ХНУМГ