1

2

3

4

Аспірантура

5

В Університеті створено три конференц-зали для конференц-обслуговування різних заходів.

Перша конференц-зала може розмістити до 150 осіб. У залі проводять засідання Вченої ради, науково-практичні та науково-технічні конференції різних рівнів, зустрічі професорсько-викладацького кладу, аспірантів та студентів із цікавими особистостями, представниками міжнародних організацій, представниками влади. 

Друга конференц-зала розрахована на 80 посадкових місць. Тут проходять засідання ректорату, конференції органів студентського самоврядування, вебінари, робочі наради. 

Конференц-зала Музейного комплексу розрахована на проведення заходів до 180 осіб. В музейному комплексі проводять урочисті засідання Вченої ради, присвячені дню науки та іншим святковими заходам, традиційні конференції «Спадщина університету», що спрямовані на збереження та відновлення історичного шляху нашого навчального закладу та презентацію роботи його видатних особистостей минулого, студентські заходи, конференції Первинної профспілкової організації студентів Університету. У Музейному комплексі також розташовані різноманітні виставки, Музей українського письменника Сергія Володимировича Пилипенка. Особливою родзинкою експозиції є музей Олексія Миколайовича Бекетова – видатного українського архітектора, професора архітектури, створившого архітектурне обличчя нашого рідного міста. Саме Олексій Миколайович став засновником архітектурної школи Університету, та виховав не одне покоління талановитих архітекторів. У музеї створено декілька виставок, що присвячені життєпису зодчого, його роботі, педагогіці та науковому доробку. У Музейному комплексі проводяться екскурсії з метою популяризації архітектурної спадщини та розвитку системи житлово-комунального господарства міста Харкова, та України в цілому. Традиційними є екскурсії для студентів Університету у рамках виховної роботи.

Усі конференц-зали Університету обладнані мультимедійними установками, сучасним звуковим супроводом, можливістю запису звуку, ресурсами для проведення заходів в онлайн форматі. 

Культурно-масові заходи у рамках виховної роботи проводяться у актовій залі Університету, яка розрахована на 600 посадкових місць та оснащена сучасним мультимедійним, звуковим та світовим обладнання.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Ректорат
Дата 25.01.2021 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»
01.02.2021 - 02.04.2021

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у режимі відеоконференції у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Другий етап Конкурсу – буде проходити у режимі відеоконференції (науково-практична конференція) ‒ 2 квітня 2021 року.

Телефон оргкомітету: (057) 707-32-61 кафедра Транспортних систем і логістики (ТСЛ), Галкін Андрій Сергійович, к.т.н., доцент.

Запрошення на конкурс

Наказ про проведення конкурсу

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”
01.02.2021

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

Основні тематичні напрямки конференції: 

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

 Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

 Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

 Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

 Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

 Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

 Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні

та на сайті кафедри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»
10.02.2021 - 19.02.2021

Оргкомітет запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 24.11.2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488. Конкурс проводиться у два тури:

- перший тур - у закладах вищої освіти листопад 2020 - січень 2021 року;
- другий тур – ХНУМГ імені О. М. Бекетова, лютий-квітень 2021 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:
- перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 10 лютого 2021 року);
- другий етап - дистанційний (науково-практична конференція у режимі відеоконференції з використанням MS Teams) - 7 квітня 2021 року.

Запрошення взяти участь у конкурсі

Наказ про проведення конкурсу

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас на сайте 382 гостя и нет пользователей