Х Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (Інноваційний ліфт)»

Міжнародні конференції
15.04.2020 - 16.04.2020

Описание

Цього року вже вчетверте, незважаючи на карантин, стартував масштабний молодіжний фестиваль #БекетовУрбанФест, мета якого - презентація іміджу міста Харкова як потужного туристського, освітнього, промислового, інноваційного бізнес-центру, який не лише активно розвивається, але й зберігає свою архітектурну спадщину - історичний архітектурний образ, створений провідним українським архітектором Олексієм Миколайовичем Бекетовим.  Ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього заходу в он-лайн форматі. Цього року на вас очікують:

• Ярмарок можливостей – презентація додаткових освітніх можливостей для молоді Харківщини – старт 13 квітня – формат: контент соціальних мереж Facebook (сторінка профком студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова), Instagram (beketov_hnugh), Telegram (t.me/ beketov_hnugh)
  • Вебінари з відомими та цікавими особистостями – старт 16 квітня – формат прямих ефірів у Instagram (beketov_hnugh)
  • Битва блогерів – - старт 20 квітня - конкурс серед блогерів-студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова із завданнями щодо описання актуальних питань розвитку міста та країни Instagram (beketov_hnugh)
  • Чемпіонат з інтелектуальних ігор – он-лайн гра «Мафія» - старт 22 квітня – майданчик Instagram (beketov_hnugh) та McTeams
  • Міжнародна-науково-практична конференція «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт) – старт 15 квітня – формат e-mail-розсилки та 23 квітня - Zoom-конференція
  • Бекетівський ринг – страт 24 квітня – формат он-лайн батлу відео-презентацій
  • Урочисте відкриття енерго-інноваційний хабу ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Такого ще не було! Ударимо БекетовУрбанФестом по карантину!

Бережіть себе, залишайтеся вдома та беріть участь у найкрутішій події цієї весни з профком студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

Контактна особа:

Угоднікова Олена – голова профкому студентів +380956911468  e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ