Міжнародні конференції
17.04.2020 - 18.04.2020
Веб сайт

Описание

Шановні колеги, Кафедра Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії туризму та гостинності у конкурентному середовищі»!

? СЕКЦІЇ:
1️⃣ Міжнародний туризм та співробітництво в контексті глобальних інтеграційних процесів.
2️⃣ Розвиток індустрії туризму та гостинності: інфраструктура дестинацій.
3️⃣ Економіка, менеджмент та маркетинг підприємств індустрії туризму і гостинності.
4️⃣ Інновації, інформаційні та digital-технології в індустрії туризму і гостинності.
5️⃣ Стратегічні напрями розвитку перспективних видів туризму.
6️⃣ Рекреалогія: забезпечення відновлення трудового потенціалу.
7️⃣ Концептуальні напрями розвитку внутрішнього туризму в Україні.
8️⃣ Проблеми та перспективи розвитку інклюзивного туризму в Україні та світі.
9️⃣ Організація екскурсійного обслуговування в дестинаціях: тенденції та інновації.
? Готельно-ресторанний бізнес як елемент інфраструктури дестинації: основні тенденції, проблеми та перспективи розвитку.

⚠️ Вартість оргвнеску:
▪️ 150 грн. – за умови отримання друкованого примірника збірника тез та за необхідністю, сертифікату (відправка здійснюється на почтову адресу учасника);
▪️ 50 грн. – за умови отримання тільки е-версії збірника тез та за необхідністю, сертифікату (відправка збірника здійснюється на e-mail учасника).

Мови конференції: українська, російська, англійська, польська, болгарська, словенська.

? 17/04/2020

✍️ Координати Оргкомітету:
? вул. Маршала Бажанова, 17, к. 706 бмк, кафедра Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, 61002, Харків, Україна
☎️ +38 (057) 707-31-56
?‍? Козлова Анастасія Олександрівна, к-т екон. наук

#BeketovUni #ХНУМГ #ХНУМГ_наука #ХНУМГ_конференції #конференції #tourism_kname #ХНУМГ_анонс

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ