День відкритих дверей «Beketov Open Space»

10.19.2019 10:00 am - 2:00 pm
Веб сайт

Описание

Шановні харків’яни і гості нашого міста! Школярі і батьки, вчителі і підприємці – усі, кого цікавить університетська освіта та інтелектуальне життя Харкова!

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова оголошує безпрецедентну акцію: ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний для вас час і у вподобаний вами спосіб.

Загальновідомо, що університет – це не просто виш. З моменту свого виникнення університети стали осередком діяльності інтелектуальної еліти епохи і центром культурного життя міст. Двері класичного університету завжди були відчинені для відвідувачів звідусіль. До університету йшли пішки з усіх куточків країни і навіть з інших країн, щоб відвідати лекцію видатного професора, поспілкуватися з відомим вченим або просто відчути цей дух – дух студентського братства. Кожен бажаючий міг завітати до університету, незважаючи на те, навчається він тут чи ні, скільки йому років, звідки він приїхав. І сьогодні ми повертаємося до цієї традиції на новому рівні – адже сучасний світ науки прагне до розширення обріїв – і відкриваємо новий простір для корисних знайомств і вільного спілкування: #BeketovOpenSpace.

Що це таке і як це працюватиме?

19 жовтня 2019 року з 10:00 Ви маєте можливість відвідати наш Університет за індивідуальною програмою, яка максимально відповідатиме Вашим бажанням.

Що ми пропонуємо?

ПРОГРАМА #1. "БУДЕМО ЗНАЙОМІ!"

ПРОГРАМА #2. "ЗУСТРІЧІ НА ФАКУЛЬТЕТАХ"

ПРОГРАМА #3. "MeetUP з ректором"

ПРОГРАМА #4. #ВCТУП2020

ПРОГРАМА #5. "ВІЗИТ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ"

ПРОГРАМА #6. "ProfiTEST"

ПРОГРАМА #7. "УНІВЕРСИТЕТ, ДРУЖНІЙ ДО РОДИНИ"

ПРОГРАМА #8. "BEKETOV KIDS CLUB"

ПРОГРАМА #9. "ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ"

ПРОГРАМА NEW #10. "Teambuilding з роботодавцями"

Подобається? Приєднуйтесь!

Як це зробити?

КРОК 1. Оберіть зручний для вас час.
КРОК 2. Оберіть індивідуальну програму.
КРОК 3. Заповніть реєстраційну форму або телефонуйте за номером (057) 707-32-63

Все, зроблено!

Шановні друзі! Так, ми впевнені, що станемо друзями завдяки нашим зустрічам, об’єднаємося у коло однодумців під дахом нашого Університету. Адже слово «університет» походить від латинського universum – «сукупність, єдність, світ як ціле». Згідно з цією первісною місією ми ставимо собі за мету об’єднувати людей, які прагнуть до знань, до науки, до цікавого і плідного спілкування. Наше бажання – щоб відвідавши ХНУМГ імені О. М. Бекетова, ви отримали максимум корисної інформації та задоволення і стали частиною нашого нового, відкритого, університетського простору.

До зустрічі в #BeketovOpenSpace!

Ми чекаємо на Вас за адресою:
м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17
(057) 707-32-63