Науково-практичний кваліфікаційний тренінг-семінар «Сучасні технології навчальної діяльності викладача вищої школи»

Майстер-класи
10.03.2021 - 17.03.2021
Веб сайт

Описание

Шановні колеги, кафедра мовної підготовки, педагогіки та психології Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (за участі фахівців із ХНПУ імені Г. С. Сковороди (м. Харків) у лютому-березні 2021 року запрошує до участі в роботі постійно діючого науково-практичного кваліфікаційного тренінгу-семінару «Сучасні технології навчальної діяльності викладача вищої школи».

Мета семінару: Презентація сучасних методів навчання в закладах освіти; набуття нових педагогічних компетенцій у процесі тренінгів (за вибором учасників).

Тренінгові програми:

1️⃣ Культура створення навчальної презентації (доктор педагогічних наук, доцент Житеньова Н. В., ХНПУ імені Г. С. Сковороди) – 15 годин.
2️⃣ Риторичні прийоми ефективної діяльності викладача ЗВО (доктор педагогічних наук, професор Ткаченко Л. П., ХНПУ імені Г. С. Сковороди) – 15 годин.

⚠️ Організація роботи тренінгу-семінару: кожна програма реалізується на 3-х заняттях 10, 11 і 17 березня 2021 року.
Результати роботи в програмах визначатимуться кваліфікаційним сертифікатом учасника (кількість годин із позначенням тем програм).

❗️ Реєстрація учасників на обрані програми здійснюється за телефонами: 707-31-05 (кафедра), 095 7131349 Олена Валентинівна
або за посиланням

Планується повторне проведення науково-практичного кваліфікаційного тренінгу-семінару в березні 2021 року.

Робота семінару відбуватиметься з дотриманням карантинних обмежень до проведення масових заходів за участю не більше 20 осіб.