Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”

Міжнародні конференції
01.02.2021

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні

та на сайті кафедри