Запрошуємо учнів 9-11 класів до участі у ІІ Всеукраїнській конференції «Хімія в технологіях сьогодення»

Всеукраїнські конференції
24.05.2021 - 25.05.2021

Описание

Оргкомітет конференції «ХІМІЯ В ТЕХНОЛОГІЯХ СЬОГОДЕННЯ»  повідомляє, що у зв’язку з посиленням карантинних заходів прийом тез на конференцію продовжено до 17 травня. Строк проведення конференції  перенесено  на 24-25 травня.

Запрошуємо учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та ЗВО І-ІІ рівнів акредитації та позашкільних навчальних закладів міста Харкова та Харківської області взяти участь у ІІ Всеукраїнській конференції «Хімія в технологіях сьогодення», яка відбудеться в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова 24 квітня – 25 травня 2021 р.!

Мета конференції – обговорення актуальних питань розвитку хімії та інтегрованих технологій з метою ознайомлення з новою перспективною спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» на кафедрі Хімії та інтегрованих технологій для розширення освітнього та наукового рівня школярів, а також розвитку їх світогляду в області хімічної технології, нових підходів в хімії, як найважливішої складової виховання та формування фахівців нового типу в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

СЕКЦІЇ:

• Секція 1. Хімія – теоретична основа вирішення екологічних проблем.
  • Секція 2. Сучасні матеріали в медицині, екології та техніці.
  • Секція 3. Інноваційні хімічні технології для екологічно чистих матеріалів і нанокомпозитів.

Для участі у конференції необхідно до 17 травня 2021 року:

• заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2627
  • надіслати тези  (електронна версія) на електронну пошту Оргкомітету Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

Робоча мова конференції – українська. Всі учасники Конференції отримають Сертифікати, а переможці – дипломи.

25 травня 2021 р. учасники інтернет-конференції  «Хімія в технологіях сьогодення» дистанційно отримають сертифікати, а переможці дипломи за 1-3 місце. Електронний варіант збірника тез буде розміщений за посиланням http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2627

Відповідальний секретар конференції:
канд. техн. наук., доцент Воронов Геннадій Костянтинович