01 image001Презентація програми компанії «Філіп Морріс Україна» для студентів 4 та 5 курсів спеціальності «Економіка підприємства».

Завдяки особистому сприянню проректора по інноваційним технологіям, доцента, к.т.н., Пан Миколая Павловича, декана факультету «Економіки і підприємництва», к.е.н. Соловйова Олександра Васильовича, зам. декана, к.е.н. Костюка Василя Остаповича, зав. кафедри «Економіки підприємств бізнес адміністрування та регіонального розвитку», професора, д.е.н. Димченко Олені Володимирівні і асистента кафедри «Економіки підприємств бізнес адмініструванню та регіонального розвитку» Железнякової Ірини Леонідівни, студенти зустрілися із спеціалістом по роботі з персоналом (HR) компанії ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Ольшанською В.М., та представниками – стажерами (інтернами). Випускницею ХНУМГ ім. А.Н. Бекетова – Стрігуновською Катериною і випускницею ХНУ ім. В.Н. Каразіна - Журавель Катериною.

Ця зустріч була націлена на те, що стажування це реальність і компанія ПрАТ «Філіп Морріс Україна» надає велику можливість реалізувати себе. До студентів прийшли такі самі, молоді люди, які ще рік тому були студентам 4, 5 курсів, а зараз, вони реалізують різноманітні проекти і розуміють, що стажування у ПрАТ «Філіп Морріс Україна», це багатий досвід.

02 image00303 image005

BUSINESSACADEMY «Філіп Морріс Україна» має 5 напрямів «Обери свій напрям»:

1. FINANCE (володіння звітністю та бюджетування, внутрішній аудит,оподаткування та казначейство, бухгалтерія та фінансові розрахунки)

2. BISP-BUSINESS INTELLIGENCE STRATEGIC PLANNING (ринкові дослідження та прогнозування процесів,інформаційно-технічна підтримка комерційних процесів)

3. OPERATIONS (Можливість на власні очі побачити, які технології використовуються, та як працює сучасне інноваційне виробництво)

4. MARKETING&SALES (приклади нестандартних маркетингових кампаній і секрети їх успіху, знання, досвід менеджерів MARKETING&SALES)

5. LEADERSHIP (участь у різноманітних кейсах та завданнях, які дають змогу визначити напрями для майбутнього розвитку)

Звичайно, щоб стати учасником BUSINESSACADEMY, необхідно знати англійську мову.

04 image00705 image009

06 image013Студенти з великим інтересом дізналися про всі можливості програми «BUSINESS ACADEMY», а також о програмах стажування, перспективу працевлаштування для найкращих стажерів і можливість практичного застосування здобутих знань бізнесу. На питання студентів, які саме вимоги ставляться до потенційних стажерів, спеціаліст по роботі з персоналом компанії перерахувала наступні вимоги: навчання в Університеті на 4-ому або останньому курсі, Наявність попереднього стажування або участь у студентських організаціях, володіння англійською мовою на рівні Upper-intermediate і вище, комунікабельність, цілеспрямованість, та наявність яскраво виражених лідерських якостей.

Доповідачі також розкрили основу послідовність відбору потенційних стажерів на відповідні посаді компанії. Такими кроками виступають: відбір розгляду наданих резюме, аналітичне тестування, HR інтерв'ю, фінальний відбір.

07 image011

Наприкінці зустрічі спеціаліст по роботі з персоналом компанії «Філіп Морріс Україна» Ольшанська В.М. запропонувала всім бажаючим студентам заповнити анкеті з заявкою на участь у програмі BUSINESS ACADEMY. Окрім цього відповіла на всі запитання студентів та викладачів кафедрі.

Особиста подяка викладачам кафедри, за підтримку в проведенні зустрічі, а саме Славуті О.І., Дріль Н.В., Тітяєву В.В., Юр'євої С.Ю.

Вступ2019

VstupINFO