01 5У заході взяли участь:

Сталинський Дмитро Віталійович – генеральний директор «УкрДНТЦ «Енергосталь»; Харченко Олександр Михайлович – голова правління ЗАТ «Трест Житлобуд-1»; Кроленко Юрій Якович – голова Наглядової ради АТ «Житлобуд-2»; Чечельницький Сергій Георгійович – начальник Управління архітектури Харківської міської ради, головний архітектор м. Харкова.

Специфікою багаторічної діяльності ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на ринку освітніх послуг є підготовка фахівців з вищою освітою для життєзабезпечення та розвитку усього комплексу міських територій. Стрімкий розвиток інфраструктури міст, новітні технології у будівельній галузі сьогодні об`єднані з інформаційним простором та потребують від фахівця мобільної реакції та ексклюзивного знання, а від університету створення усіх умов для їх конкурентоспроможності.

02 2

В рамках укладеної угоди про співробітництво між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та ТОВ “Інновейтів Бізнес Фаундейшн” створена лабораторія ВІМ-технологій, яка надасть можливість студентам оволодіти новими технологіями інформаційного моделювання, засвоїти сучасний програмний комплекс Autodesk Building Design Suite, а також бути працевлаштованими за схемою аутстаффінга.

03 3aЛабораторія ВІМ-технологій являє собою комп’ютерний клас, який оснащено інноваційним системним забезпеченням та високошвидкісним інтернетом, а також ліцензованим комплексом програм Autodesk Building Design Suite. В лабораторії студенти будуть вивчати головні інструменти та методики створення об’ємних моделей, правила комунікації та документообіг, будуть працювати над реальними об’єктами в умовах обмежених строків та інших зовнішніх факторів, навчатися приймати рішення, демонструвати свої лідерські якості.

ВСТУП2019

VstupINFO

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ЦДОК курси2019

дист навч 19

ЦДОК копия

Баннер Довідника 2018

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Сейчас 362 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте