1

2

3

4

5

2012 01 27 40З 25.01.2012 по 31.01. 2012 викладачам кафедр, аспірантам та студентам академії було запропоновано виставку науково-методичної літератури викладачів академії, виданої у 2009 – 2011 роках. Книги на виставці було представлено за факультетами академії:

- Містобудівельним;

- Інженерної екології міст;

- Електричного транспорту;

- Електропостачання і освітлення міст;

- Економіки і підприємництва;

- Менеджменту;

- Факультетом по роботі з іноземними учнями;

- Факультетом післядипломної освіти та заочного навчання.

В експозиції кожного з них видання були розташовані за видами: підручники (з грифом МОН молоді та спорту), навчальні посібники (з грифом МОН молоді та спорту), монографії, навчальні посібники (за рішенням Вченої ради ХНАМГ), а також за роками (2009, 2010, 2011). Загальна кількість видань дорівнює 191. Також на цю виставку Науково-дослідницький сектор академії надав: матеріали конференцій, науково-технічні збірники „Комунальне господарство міст" та журнали „Світлотехніка та електроенергетика" за 2009 – 2011 рр. Загалом - 53 видання.

27 січня 2012 року з науково-методичною літературою, представленою на виставці, ознайомилися: ректор академії проф. В. М. Бабаєв, проректори, декани факультетів, завідувачі кафедрами та викладачі академії. Декани факультетів та завідувачі кафедрами звітували перед ректором про результати науково-методичної діяльності.

Виставку було підготовлено і проведено у читальному залі гуманітарних наук бібліотеки ХНАМГ співробітниками довідково-бібліографічного відділу. Оформлення виставки здійснили співробітники дизайн-лабораторії академії.

 

Фотозвіт виставки можно подивитися в фотогалереї

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 310 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте