1

2

3

4

5

30 - 31 ЖОВТНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

30/10

Пан Микола Павлович, економіки, професор - доцент,  кандидат наук,  засл. прац.

Томіна Наталія Сергіївна, Їдальня, кухар ІІІ розряду

Кас`яненко Ганна Михайлівна, господарський відділ, прибиральник службових приміщень

31/10

Солодовников Костянтин Іванович, група капітального ремонту, столяр 2 розряду

Островський Ігор Анатолійович, економічної теорії та міжнародної економіки, доцент - доцент,  кандидат наук

Коненко Віталіна Володимирівна, інформаційно-обчислювальний центр, провiдний iнженер

Корекян Ольга Миколаївна, Навчально-науковий інститут підготовки кадрів вищої кваліфікації, старший iнспектор

СТУДЕНТИ

30/10

Аксьонова Юлія Олегівна, М, 1, УП(м) 2019-1

Ахмедова Раміла Халідівна, БУД, 2, М ЗУК 2018-1

Безкровна Олена Вікторівна, БУД, 2, ГКЗ 2018-1у

Гончарова Олена Олександрівна, М, 1, ММК 2019-1

Зінченко Артем Дмитрович, АДОМ, 4, А 2016-4

Зінченко Софія Юріївна, ТСТ, 1, СТ 2019-1у

Красильников Артем Станіславович, ТСТ, 1, М ОП 2019-1

Мохонько Анастасія Миколаївна, IМЕМ, 2, М Еко 2018-1

Петрова Софія Олександрівна, ЕП, 1, МіЕк 2019-1

Романенко Ліна Андріївна, М, 1, ПУіА 2019-1

Федорчук Юлія Вікторівна, АДОМ, 1, А 2019-1

Ханіков Максим Вікторович, ТСТ, 1, ОПР 2019-1

Шахназаров Карен Арменович, ЕОМ, 2, М ЕСЕ 2018-2

31/10

Абрамченко Андрій Олегович, ЕОМ, 2, НВДЕ 2018-1у

Агаркова Ольга Сергіївна, М, 2, МОМГ 2018-1

Аламі Ахмед , АДОМ, 1, А 2019-3а

Аламі Ахмед , З іноз.ст., 1, ВМ 2018-1

Ал-Масрі Рамзі Газі Мохаммад, З іноз.ст., 1, ВМу 2018-2

Артюх Тетяна Євгеніївна, ТСТ, 1, ЦЗ 2019-1

Ахмедов Марк Станіславович, IМЕМ, 1, ГБтаВТ 2019-1

Берлим Владислав Анатолійович, ТСТ, 1, М ТС 2019-1

Бєлоченко Дарина Сергіївна, М, 2, ПУіА 2018-2

Гонім Авад Ельсаєд Хассанейн, БУД, 4, ПЦБ 2016-2

Гончар Єлизавета Ігорівна, АДОМ, 3, А 2017-5

Гранкін Данило Юрійович, БУД, 1, ПЦБ 2019-1

Єфанов Микита Олександрович, IМЕМ, 1, ЦІ ТГВ 2019-1у

Коваль Ілля Сергійович, АДОМ, 1, М МБГ 2019-2

Костіна Наталія Євгенівна, БУД, 3, ГКЗ 2017-1у

Куліков Олександр Андрійович, ЕОМ, 1, М ЕСЕ 2019-2

Лелюк Дар`я Андріївна, М, 2, ТУР 2018-2

Ляшенко Карина Сергіївна, М, 3, МГКТС 2017-1

Плаксіна Яна Володимирівна, М, 3, МГКТС 2017-1

Сумцов Андрій Дмитрович, АДОМ, 3, А 2017-5

Тімін Олексій Олегович, IМЕМ, 3, ГТ 2017-1у

Трінєва Ганна Костянтинівна, БУД, 4, ГКЗ 2016-1

Черевичний Ігор Романович, АДОМ, 1, М МБГ 2019-2

Шамов Дмитро Глібович, IМЕМ, 1, ГБтаВТ 2019-1

Шевела Альона Сергіївна, БУД, 3, ПЦБ 2017-1у

Шевцова Марина Павлівна, М, 2, М МО 2018-1

Шевченко Євген Михайлович, ЕОМ, 1, ЕСЕ 2019-1у

Шевченко Єлизавета Сергіївна, ТСТ, 2, ТТ 2018-1у

Щербина Станіслав Ігорович, БУД, 1, ПЦБ 2019-1у

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 216 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте