01 IMGP680915-18 квітня 2014 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика».

В Олімпіаді взяли участь 25 представників 17 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з: ДВНЗ Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ); Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєверодонецьк) Луганської обл.; Київського національного університету будівництва та архітектури; Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпропетровськ); Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ); Полтавської державної аграрної академії (м. Полтава); Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»; ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»; Національного університету біоресурсів та природокористування (м. Київ); Української державної академії залізничного транспорту; Української інженерно-педагогічної академії; Харківського національного університету будівництва та архітектури; Харківського національного університету радіоелектроніки; Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенко; Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова; Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського.

02 IMGP6810Всі іногородні учасники були розміщені у готелі житлово-комунального технікуму, організована екскурсія до музею Університету.

03 IMGP6811У журі ІІ етапу Олімпіади працювало 12 осіб – провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проводилась у два тури, які різнилися складністю задач і розв'язувались у письмовій формі. В кожному турі студентам було запропоновано 10-12 задач. Кожній задачі надавалась певна кількість балів. Студенти, які набрали найбільшу кількість балів у першому турі, брали участь у другому. Переможці ІІ етапу визначалися за підсумками 2-го туру.

04 IMGP6827

За підсумками олімпіади:

Перше місце посів студент 1 курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – Бужак Олександр Вікторович.

Друге місце посів студент 2 курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» – Васильєв Андрій Олегович.

Третє місце посів студент 1 курсу Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – Смалій Василь Вікторович.

Щиро вітаємо найкращих студентів та їхніх наставників, зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ