01 video0404У заході брали участь: декан факультету «Електропостачання і освітлення міст» доцент Поліщук Валентина Миколаївна, заступник декану з навчальної роботи доцент кафедри ПМ і ВТ Яковицький І.Л., заступник декану з виховної роботи доцент кафедри «Електропостачання міст» Перепечений В.О., завідувач кафедри «Світлотехніка і джерела світла» професор Назаренко Л.А., завідувач кафедри «Фізичного виховання і спорту» професор Клочко В.М., доцент кафедри СДС Петченко Г.О., старший викладач кафедри ФВіС Морозовський А.Л., аспірантка кафедри СДС Мироненко Т.В.

02 image003 

Декан факультету розповіла про факультет електропостачання і освітлення міст, про навчання за спеціальностями та умови вступу на факультет.

Завідувачі кафедр та їх заступники розповіли про напрямки та спеціалізації за якими проводиться навчання студентів, про здобутки наших випускників та перспективи працевлаштування після закінчення Університету.

В роботі відеоконференції прийняли участь учні з понад десяти шкіл м.Харкова та Харківської області, які на всі задані питання получили відповіді від професорсько-викладацького колективу факультету.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 329 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте