1

2

3

4

5

01 DSCN222505 квітня традиційно пройшла зустріч викладачів Університету з абітурієнтами 2014 року - День відкритих дверей. Метою проведення було знайомство учнів шкіл м. Харкова та Харківської області з правилами вступу до Університету у 2014 році, проведенням вступної кампанії.

Майстер-класи видатних вчених професора Шмуклера Валерія Семеновича, професора Маляренка Віталія Анрійовича, доцента Бібік Наталії Валеріївни, професора Долі Віктора Костянтиновича, доцента Єсаулова Сергія Миколаєвича, професора Душкіна Станіслава Станіслалвовича познайомили учнів з сучасним станом будівельних конструкцій, енергетикою та електропостачанням як основою комфортного проживання людини, міжнародними програми підготовки економістів, транспортом та суспільством, сучасними технологіями в міському господарстві та екологією міста.

У спортивному комплексі всі абітурієнти відвідали товаристський турнір по волейболу між командами слухачів підготовчих курсів та збірною командою дитячих юнацьких спортивних шкіл.

 

ФОТОЗВІТ

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 260 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте