01 imageSusoev1Його загальний трудовий стаж становить близько 52 років, стаж науково-педагогічної діяльності становить понад 40 років. В Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова він працює з вересня 1974 р.

Анатолій Сергійович закінчив Харківський інститут радіоелектроніки у 1969 р. за спеціальністю радіофізика та електроніка, а в 1972 р. – аспірантуру Інституту радіофізики і електроніки НАН України. Після захисту кандидатської дисертації у 1972 р. йому присвоєна вчена ступінь кандидата фіз.–мат. наук. У 1974 році за конкурсом обраний доцентом кафедри фізики ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Доцент Сисоєв А.С. є висококваліфікованим лектором з великим досвідом роботи. На високому науково – методичному рівні читає лекції студентам 1 курсу ЕОМ факультету, проводить практичні і лабораторні заняття, бере участь в роботі філій Університету. Студенти, які були підготовлені Анатолієм Сергійовичем, неодноразово ставали переможцями і призерами Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики серед технічних вищих навчальних закладів

Він бере активну участь у науковій роботі кафедри фізики. Ним опубліковано більш ніж 50 наукових праць у різних наукових журналах, зроблено більш ніж 20 доповідей на наукових конференціях різних рівнів, підготовлена до друку монографія "Хвильові пучки у квазіоптичних системах". Анатолій Сергійович є відповідальним за студентську наукову роботу на кафедрі, в рамках студентського наукового товариства кожен рік проводить конференцію СНТ на кафедрі.

Сисоєв А.С. користується авторитетом та повагою співробітників та студентів університету.

Найкращі привітання з днем народження!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 302 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте