01 IMGP094519 грудня 2013 року о 15.30 на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за запрошенням кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві відбулося відкрите засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

У заході взяли участь члени Координаційної ради ХМОУС, члени районних дитячо-юнацьких організацій, автори проектних ініціатив (понад 100 осіб), керівники проектів, куратори учнівського самоврядування, представники Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Від Університету були присутні завідувач кафедри УПМГБ д.т.н., професор Чумаченко І.В., директор «Бізнес-інкубатору» ХНУМГ, к.е.н., доцент кафедри УПМГБ Мущинська Н.Ю., координатор проекту «Школа юного менеджера з управління містом», к.т.н., доцент кафедри УПМГБ Мельман В.О.

На засіданні були розглянуті питання проектної діяльності шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій, представлено банк учнівських проектів ХМОУС. У ході проведення традиційного ярмарку проектів «Марафон унікальних справ» відбулась презентація проектних ініціатив, запропонованих для реалізації в межах діяльності міської організації у 2014 році.

02 IMGP0941Директор «Бізнес-інкубатору» ХНУМГ Мущинська Н.Ю. розповіла школярам про можливості реалізації бізнес-проектів студентами, запросила учнів прийняти участь у заходах, спрямованих на підтримку бізнес-ідей, що відбуваються в Університеті.

Завідувач кафедри УПМГБ проф. Чумаченко І.В. та викладачі кафедри підтримали проектні ініціативи школярів, відповіли на запитання, дали рекомендації щодо розвитку проектів, а також досягли домовленостей щодо проведення майстер-класу з проектного менеджменту на базі лабораторії управління проектами у рамках Дня відчинених дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова 18 січня 2013 року.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ