1

2

3

4

5

01 112 грудня 2013 року відбулося виїзне практичне заняття з дисципліни «Управління соціальними проектами» для студентів п’ятого курсу спеціальності «Управління проектами» в Інституті Конфуція Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Заняття провела доктор соціологічних наук, професор кафедри Управління проектами в міському господарстві і будівництві Л.О. Бєлова.

Студенти дізналися про місію Інституту Конфуція, яка полягає у сприяння зростанню розуміння Китаю та китайської культури в усьому світі, розвитку дружніх взаємини Китаю з іншими країнами, зокрема з Україною.

02 103 1

04 105 1

06 1Навчання в Інститутах Конфуція орієнтовано на специфіку співпраці з Китаєм, крім цього в задачі Інституту входить: організація курсів китайської мови та культури; проведення наукових конференцій, присвячених Китаю; популяризація китайської мови та культури Китаю через різноманітні конкурси та заходи; проведення кваліфікаційного тесту з китайської мови (HSK); підготовка та видання навчальної літератури з китайської мови; студентські і викладацькі стажування в Китаї, консультації з навчання в КНР; консультація з навчання, організація стажувань у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки для викладачів та студентів.

 07 108 1

Приклад соціального проекту зацікавив студентів, надихнув на подальшу співпрацю з Інститутом Конфуція, яка є важливою і корисною як для українських студентів, так і для студентів із Китаю, які навчаються у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 219 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте