01 2013 12 10 2 431На конференції були присутні 100 делегатів у відповідності до норми представництва від факультетів, профбюро аспірантів та технікумів. Делегати заслухали звіти голови профкому, Ревізійної комісії та доповіді голів комісії Соціального захисту студентів, Культури та спорті і профбюро студентів факультету Інженерної екології міст. Конференцією затверджено Постанову, яка містить основні положення щодо спрямування подальшої профспілкової роботи серед студентів.

02 2013 12 10 2 361На конференції був присутній Ректор Університету В.М. Бабаєв, який відзначив позитивну роботу профкому студентів та високо оцінив результати роботи за звітній період.

Володимир Миколайович нагородив профспілковий акти Університету за плідну роботу щодо захисту і представництва прав та інтересів студентів.

Також, профспілкові лідери отримали почесні грамоти Обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, а також сертифікати слухачів тренінгів у рамках Школи профспілкового лідера Харківської області.

Первинна профспілкова організація студентів Університету була нагороджена кубком за багаторазові перемоги у обласних оглядах-конкурсах на кращу профспілкову організацію факультету.

Сподіваємося, що Профспілка буде лише підвищувати показники роботи щодо соціально-економічного захисту студентів та представництва їх інтересі.

ВСТУП2019

VstupINFO