1

2

3

4

Аспірантура

5

01 1645222 листопада 2013 року в рамках виїзного практичного заняття професора Белової Л.О. з дисципліни «Публічне адміністрування» відбулася зустріч Голови Сергія Івановича Чернова зі студентами п’ятого курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві.

На зустрічі були присутні доцент Мельман В.О. і фахівці відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Харківської обласної ради.

Сергій Чернов розповів про ініціативи та конкурси, запроваджені обласною радою; висловив своє бачення щодо специфіки національної управлінської моделі; зупинився на законодавчому супроводі служби в органах місцевого самоврядування; говорив про проблеми, які виникають в роботі управлінців, а також про перспективи, які відкриває перед ними діяльність менеджера.

У ході спілкування Сергій Чернов відповів на запитання викладачів і студентів, зокрема дав згоду на проходження студентами переддипломної практики в обласній раді, де вони матимуть можливість поспостерігати за роботою депутатів у постійних комісіях та на пленарних засіданнях, долучитися до роботи працівників виконавчого апарату облради.

З деталями зустрічі можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради

http://www.oblrada.kharkov.ua/uk/news/serhiy-chernov-ne-treba-pereymatys-tym-shcho-dumayut-pro-tebe-inshi-slid-aktsentuvaty-8444.html

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 226 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте