1

2

3

4

5

V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

01 PA22063222 жовтня 2013 р. об 11:00 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, павільйон № 1, вхід Д) відбулось урочисте відкриття V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» Першим заступником Міністра освіти і науки України Сулімой Є.М., Президентом національної академії педагогічних наук України В.Г. Кременем.

Організаторами виставки-презентації виступають: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 89-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні в 2013 році.

02 PA220697На виставці представлено 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

03 PA220725 EditedУперше в межах виставки представлено освітній павільйон китайських навчальних закладів. 19 вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки запропонували програми академічного обміну студентами, аспірантами і викладачами вищих навчальних закладів, співробітництво китайських та українських університетів, проведення спільних наукових розробок і навчання в Китаї. Освіту за кордоном, досвід співпраці з українськими колегами презентували також агенція Campus France, Московський Технологічний Інститут «ВТУ», Moscow Business School в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS. Також були представлені сучасні засоби навчання, електронні проекти, програми та рішення для галузі освіти органам державного управління, керівникам закладів освіти, педагогам, батькам.

04 PA220609 EditedУ рамках Національної виставки «Інноватика в сучасній освіті», яка за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні, проводилися конкурси з тематичних номінацій.

Університет був нагороджений дипломами Лауреат конкурсу І ступеню в номінаціях: „Упровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в інтернет-просторі", „Організаційне і навчально-методичне забезпечення впровадження електронних засобів у практику діяльності закладів післядипломної освіти".

Вітаємо авторів інноваційної розробки та колектив Університету з дипломами.

05 DSC 0092 

Фотозвіт

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 226 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте