В продовження співробітництва між комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова в рамках «Академії управлінської майстерності» відбулася зустріч доцента кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторії Олександрівни з лідерами учнівського самоврядування Харківської області.

На зустрічі було презентовано проект школи розвитку «Мер міста». Учні дізналися про напрями підготовки та спеціальності, за якими здійснює підготовку Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, а також дізналися які компетенції притаманні ефективному менеджеру та мали можливість визначити власний управлінський і творчий потенціал за допомогою спеціальних психологічних тестових методик.

01 DSCN154702 DSCN1552

03 DSCN155404 DSCN1559