01 125-27 вересня 2013 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся навчально-методичний тренінг з освоєння програмних продуктів «Парус-Готель» та «Парус-Ресторан», які побудовані з використанням сучасних інформаційних технологій, що дає можливість автоматизувати всі бізнес-процеси готельного і ресторанного бізнесу.

Корпорація Парус є однією з найбільших софтверних компаній України, яка розробляє програмне забезпечення для управління підприємствами. Кількість інсталяцій програмних продуктів на сьогодні перевищує 100 000, програмні продукти корпорації встановлені і працюють в більш ніж 20 000 підприємствах та організаціях.

Корпорація активно співрпрацює з українськими вищими навчальними закладами в рамках програми "Корпорація Парус – для навчальних закладів України". На сьогоднішній день програмні продукти Корпорації Парус викладаються більш ніж у 600 навчальних закладах України I-IV рівня акредитації.

02 102 3

Проводила тренінг представник корпорації «Парус» – менеджер з маркетингу (координатор партнерських програм) Заєць Ірина Юріївна.

У тренінгу прийняли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Харкова, які здійснюють підготовку фахівців для туристського та готельно-ресторанного бізнесу.

Активну участь у тренінгу прийняли викладачі кафедри туризму і готельного господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

03 504 6

Після проходження тренінгів усі бажаючи мали можливість пройти сертифікацію в системі «Парус» та отримати відповідні сертифікати.

Вступ2019

VstupINFO