01 125-27 вересня 2013 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся навчально-методичний тренінг з освоєння програмних продуктів «Парус-Готель» та «Парус-Ресторан», які побудовані з використанням сучасних інформаційних технологій, що дає можливість автоматизувати всі бізнес-процеси готельного і ресторанного бізнесу.

Корпорація Парус є однією з найбільших софтверних компаній України, яка розробляє програмне забезпечення для управління підприємствами. Кількість інсталяцій програмних продуктів на сьогодні перевищує 100 000, програмні продукти корпорації встановлені і працюють в більш ніж 20 000 підприємствах та організаціях.

Корпорація активно співрпрацює з українськими вищими навчальними закладами в рамках програми "Корпорація Парус – для навчальних закладів України". На сьогоднішній день програмні продукти Корпорації Парус викладаються більш ніж у 600 навчальних закладах України I-IV рівня акредитації.

02 102 3 

Проводила тренінг представник корпорації «Парус» – менеджер з маркетингу (координатор партнерських програм) Заєць Ірина Юріївна.

У тренінгу прийняли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Харкова, які здійснюють підготовку фахівців для туристського та готельно-ресторанного бізнесу.

Активну участь у тренінгу прийняли викладачі кафедри туризму і готельного господарства Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

03 504 6 

Після проходження тренінгів усі бажаючи мали можливість пройти сертифікацію в системі «Парус» та отримати відповідні сертифікати.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте