image00uituilt2

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує аспірантів та молодих вчених Університету взяти участь в стипендіальній програмі Уряду Республіки Польща!

Стипендії призначені для наукового стажування в польських університетах на період із вересня 2021 року до червня 2022 року.

Детальна інформація та перелік необхідних документів за посиланням:

Термін подачі заявок на участь в програмі: 1 березня 2021року

Комплект документів на Стипендіальну програму потрібно подати особисто або надіслати поштою до відповідного дипломатичного представництва Республіки Польща в Україні, а також на електронну адресу:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ