1

2

3

4

5

З 10 по 14 червня 2013 р. в м. Алушта (АР Крим) відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, перспективи та нормативно-правове забезпечення енерго-, ресурсозбереження в житлово-комунальному господарстві».

Конференцію було організовано і проведено за ініціативою Спілки наукових та інженерних об’єднань України, Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації, Департаменту комунального господарства Харківського міськвиконкому, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківського обласного науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування.

Метою науково-практичної конференції стало розгляд сучасного стану житлово-комунального господарства, сучасних енерготехнологій та обладнання, можливостей використання альтернативних джерел енергії в системах електропостачання в ЖКГ, виявлення найбільш гострих питань його функціонування на сучасному етапі, проблем енергоресурсозбереження; розробка рекомендацій органам законодавчої і виконавчої влади щодо концептуальних засад формування державної та регіональної політики в даному напрямку.

У роботі конференції взяли участь близько 100 представникыв різних відомств і сфер діяльності, державних і недержавних структур, вузівської та галузевої науки, підприємств тепло-, водо-, газопостачання, міськелектротранспорту, ліфтового господарства, житлово-комунальних підприємств міст Харкова, Києва, Житомира, Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Сімферополя, Краматорська, Маріуполя, Жовті Води Дніпропетровської області, Бєлгорода і Курська (Російська Федерація), викладачі і наукові співробітники ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

За матеріалами конференції було видано програму і збірник тез доповідей учасників.

Рішення конференції додається.

В рамках конференції відбувся семінар «Актуальні питання оподаткування в Україні» для керівників і головних бухгалтерів регіонів, відділень Бюро технічної інвентаризації, який провела к.е.н., доцент кафедри М і РЕ Величко В.В.

01 IMG 283802 IMG 284503 IMG 2851 

04 IMG 285405 IMG 285606 IMG 2859 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте