1

2

3

4

Аспірантура

5

13

Шановні школярі! Шановні батьки!

Запрошуємо на презентацію факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова!

14.12.2019 р. о 10.00 год. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова розпочнеться презентація факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

На факультеті навчається понад 1000 студентів за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Образотворче мистецтво», «Садово-паркове господарство», «Міське будівництво та господарство».

Ви маєте можливість не тільки познайомитись зі змістом освіти та умовами вступу а також зустрітись із студентами-переможцями міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учасниками програм академічної мобільності, ознайомитися з роботою студій:

- мультимедійного дизайну;

- мультиплікації;

- пісочної анімації,

- архітектурної майстерності «Archi-Yes»;

- архітектурно-художніх майстерень.

Вас чекають викладачі та студенти, які працюють над розвитком міських територій, реконструкцією будівель, промислових комплексів, парків та скверів, розробляють креативні дизайнерські рішення та вдосконалюють середовище міста