ЯВ отг

Шановні студенти та випускники Університету!

Запрошуємо вас на «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад» за підтримки Асоціації міст України, що відбудеться 25 квітня 2017 року об 11.30 в конференц-залі № 2 на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Програма «Національного ярмарку вакансій для ОТГ» передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування; підготовки персоналу до виконання нових завдань та його подальший професійний розвиток; впровадження децентралізаційної реформи із залученням сучасних управлінських кадрів, з метою надання комплексу публічних послуг.

Під час ярмарку вакансій керівники обраних населенням органів місцевого самоврядування зустрінуться зі студентами-випускниками та презентують їм наявні можливості працевлаштування. Попередня реєстрація за адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Центр доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ