01 DSC0233625 квітня 2013 р. у Харківському національному університеті імені О.М. Бекетова відбувся фінал VІІ Регіонального конкурсу наукових робіт молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір». Конкурс проводиться в рамках обласної комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням Харківської обласної ради.

У конкурсі взяли участь студенти та аспіранти вищих навчальних закладів Харкова, Донецька, Ужгорода, Житомира, Луцька. Кращі наукові роботи, визначені Оргкомітетом, опубліковані окремою збіркою.

Студенти Харківського національного університету імені О.М. Бекетова вибороли 1 та 2 місце:

1 місце – Д. Мінаєв (МУП), І. Чубукін (МПЦБ)

ГЕНДЕРНІ ІНДИКАТОРИ ПЛАНУВАННЯ ТА ПРОЕКТУВАННЯ МІСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ (на прикладі м. Чугуєва Харківської обл.)

Наук. керівник – к.т.н., доцент кафедри управління проектами у міському господарстві та будівництві Фесенко Т.Г.

2 місце – Панченко О. А. (ЕТ)

ГЕНДЕРНО-ЧУТЛИВІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ, ЛІФТАМИ, ЕСКАЛАТОРАМИ ТА РУХОМИМИ ТРОТУАРАМИ

Наук. керівник – ст. викл. кафедри електричного транспорту Сосіпатров А.Г.

02 DSC0233403 DSC0233904 DSC02343

05 DSC0235606 DSC02376