1

2

3

4

5

1Викладачі Кафедри Транспортних систем і логістики проходять стажування в Європейських Університетах в рамках програми Erasmus+/KA 2 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog).

7 викладачів кафедри Транспортних систем і логістики проходять 45 денне стажування в Європейських Університетах партнерах проекту Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog): Євген Куш та Денис Понкратов проходять стажування у Сілезькому університеті технологій, Катовиці, Польща; Ірина Ткаченко та Андрій Галкін – у Римському університеті ла Сап'єнца, Італія;

23

Олександр Россолов  – в Університеті Тор Вергата, Рим, Італія;

45

Катерина Вакуленко та Дмитро Бурко  – в Університеті прикладної науки: технологія, бізнес та дизайн, Вісмар, Німеччина.

67

Участь у стажуванні в рамках спеціального напряму мобільності SmaLog дасть можливість підвищити цінність для стратегій модернізації та інтернаціоналізації Національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова за рахунок отримання нових, передових знань у суміжних галузях; спілкування з викладачами університетів ЄС та підтримки професійного розвитку; поширення та впровадження набутого досвіду у науково-освітній процес, зосереджуючись на міждисциплінарному та міжкультурному співробітництві.

Всі матеріали щодо проекту розміщені на сайті.

 

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте