1Викладачі Кафедри Транспортних систем і логістики проходять стажування в Європейських Університетах в рамках програми Erasmus+/KA 2 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog).

7 викладачів кафедри Транспортних систем і логістики проходять 45 денне стажування в Європейських Університетах партнерах проекту Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog): Євген Куш та Денис Понкратов проходять стажування у Сілезькому університеті технологій, Катовиці, Польща; Ірина Ткаченко та Андрій Галкін – у Римському університеті ла Сап'єнца, Італія;

Олександр Россолов  – в Університеті Тор Вергата, Рим, Італія;

Катерина Вакуленко та Дмитро Бурко  – в Університеті прикладної науки: технологія, бізнес та дизайн, Вісмар, Німеччина.

Участь у стажуванні в рамках спеціального напряму мобільності SmaLog дасть можливість підвищити цінність для стратегій модернізації та інтернаціоналізації Національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова за рахунок отримання нових, передових знань у суміжних галузях; спілкування з викладачами університетів ЄС та підтримки професійного розвитку; поширення та впровадження набутого досвіду у науково-освітній процес, зосереджуючись на міждисциплінарному та міжкультурному співробітництві.

Всі матеріали щодо проекту розміщені на сайті.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ