1

2

3

4

5

В рамках форуму 14 травня 2019 року відбулося урочисте відкриття лабораторії Інтелектуальних систем освітлення кафедри світлотехніки і джерел світла Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

В заході прийняли участь – Ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова професор Бабаєв В.М., завідувач кафедри СДС професор Неєжмаков П.І., викладачі та учасники ФОРУМУ. Серед почесних гостей – представник Національної комісії з регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) в Харківській області Без’язичний В.Ф. ,керівники підприємств життєзабезпечення міста -Куян О.В., Марценюк Є.О., Білецький І.В. та ін.

Лабораторія Інтелектуальних систем освітлення є унікальною. Вона обладнана стендами для вивчення механізмів і алгоритмів систем дистанційного керування освітленням та моделювання режимів їх роботи, вивчення основ і практичного застосування мов програмування низького рівня (С, С ++) в програмах керування, вивчення методів оцінки перешкод працюючого обладнання в мережі загального призначення; вивчення відмінностей аналогових і цифрових вимірювальних приладів; отримання навичок роботи з метрологічним обладнанням і методиками вимірювань параметрів працюючого освітлювального обладнання; вивчення та практичне застосування алгоритмів прийому, передачі, обробки інформації; вивчення ієрархії систем керування, збір, аналіз і обробка, передача і прийом інформації між рівнями прийняття рішення.

Комп'ютерна техніка, що встановлена влабораторії має спеціальне програмне забезпечення NI LabView, яке дозволяє моделювати реальні засоби вимірювання і реалізовувати всі перераховані завдання. Роботи, що виконуються лабораторією, можуть представляти інтерес для розробників будівель і споруд (в тому числі, будівельних компаній), різного рівня енергетичних компаній (КП «Міськсвітло»), програмістів, інтеграторів систем керування. Також можливий інтерес з боку розробників систем сонячної енергетики з оптимального вибору систем генерації електроенергії.

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

Сейчас 414 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте