9 квітня відбулась 13 звітно-виборча конференція Студентського Сенату

На конференції були присутні : ректор, професор Бабаєв Володимир Миколайович, декани факультетів, колишні голови студентського Сенату Вершиніна Дарина Миколаївна та Гаруст Аліна Юріївна.

Згідно з порядком денним конференції, розглядалися такі питання:

1. Звіт голови студентського Сенату Федорової Олександри.
  2. Вибори голови студентського Сенату університету прямим таємним голосування.
  3. Звіт голови ревізійної комісії.
  4. Голосування за голів Сенату факультетів.
  5. Затвердження кошторису студентського самоврядування.
  6. Затвердження Положення про студентське самоврядування.

Голова студентського Сенату Федорова Олександра звітувала за період з квітня 2018 року по квітень -2019 ,та подякувала команді Студентського Сенату за активну участь в громадському і культурному житті університету.

В ході прямого таємного голосування головою студентського Сенату стала студентка 4 курсу факультету Транспортних систем та технелогій Троцай Аліна Віталіївна

Новообраними головами факультетів стали:

факультету Транспортних систем та технологій Лелик Єкатерина Романівна

На посаду голови факультету Інженерних мереж та екології міста Кулік Анастасія Сергіївна

На посаду голови факультету Електропостачання і освітлення міст Перхун Альона Георгіївна

На посаду голови факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Тищенко Єлизавета Юріївна

На посаду голови факультету Економіки та підприємництва Раїна Дарія Олегівна

На посаду голови Будівельного факультету Темченко Валентин Павлович

На посаду голови факультету Менеджменту Балаба Софія Георгіївна

Ректор подякував за роботу активу студентського Сенату, урочисто привітав подяками та квітами, а також побажав успіхів у подальшій співпраці.

Вітаємо новобрану голову Студентського Сенату Троцай Аліну Віталіївну та бажаємо їй успіхів та натхнення в роботі!

ВСТУП2019

VstupINFO