Гостем пленуму була Дулуб Лідія Миколаївна, голова Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, яка нагородила ректора нашого університету почесним знаком Федерації профспілок України «За розвиток соціального партнерства».

У рамках підготовки до святкування ювілею Університету від Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України було вручено сертифікат на сто тисяч гривень для модернізації техніки у актовій залі Університету.

Також на заході виступила голова профкому студентів Угоднікова Олена Ігорівна зі звітом про роботу профкому, стратегію розвитку та перспективи профспілки. Потім учасники пленуму почули звіти про роботу департаментів профкому студентів від директора соціального департаменту Байструк Олександри, медіа-комунікацій Ларіонової Валерії, івент-технологій Меліш Ніколь. Також, учасники Пленуму одноголосно затвердили звіт ревізійної комісії профкому, презентований Дяденчук Лілією.

На завершення відбулася церемонія нагородження студентів-профспілкових активістів

ВСТУП2019

VstupINFO