фото с конкурса20-21 березня 2019 року на базі Криворізького національного університету проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» у секції «Гірнича електротехніка та електромеханіка».

Page1На Конкурсі була представлена наукова робота студента нашого університету групи СТ-2018У факультету Транспортних систем і технологій Андрія Камшукова на тему «Оптимізація зубцової зони асинхронного двигуна з метою підвищення його перевантажувальної здатності», що виконана під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри альтернативної енергетики та електротехніки Єгорова Олексія Борисовича.

Робота викликала великий інтерес у фахівців та учасників цього заходу і була нагороджена Дипломом другого ступеня серед 73 учасників конкурсу.

Вітаємо Андрія та бажаємо йому подальших успіхів у студентській науковій діяльності!

Сейчас 470 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте