21 березня 2019 року наш Університет гостинно відчинив двері професіоналам в області обліку і оподаткування для участі у весняному бухгалтерському Семінарі Всеукраїнського бухгалтерсько-юридичного видання «Все про бухгалтерський облік».

Учасниками семінару також стали і викладачі кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту».

В цьому році (втім, як і щороку) Семінар зібрав велику кількість керівників, бухгалтерів, юристів підприємств, організацій та установ м Харкова та Харківської області.

Лектором Семінару виступила відомий у всій Україні фахівець в області обліку, аудиту, фінансів, директор ТОВ «Академія професійного бухгалтера», САР, СІРА, судовий експерт Людмила Шахно.

Основними тематичними розділами Семінару виступили: «ПДВ: практики та поради», «Бухгалтерський облік і податок на прибуток», «Праця і заробітна плата», «Не проста« спрощенка» – деякі особливості окремих операцій на єдиному податку», «Каса та оприбуткування коштів. Огляд змін у Положенні 148» і «Перевірка Державної Фіскальної Служби.- правила і терміни».

Питання Семінару були з великим інтересом сприйняті учасниками і викликали цікаву дискусію та обговорення.

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» дякує керівництво та представників Всеукраїнського бухгалтерсько-юридичного видання «Все про бухгалтерський облік» за організацію цього заходу і професійне спілкування з фахівцями-практиками.

До нових зустрічей, Колеги!

Мы в соцсетях

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

Сейчас 176 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте