1 imagesВ рамках підготовки до вступної компанії 2019 р. викладачами кафедри «Міського будівництва» був відвіданий Запорізький будівельний коледж.

Доц. Вяткіним К.І. та доц. Шишкіним Е.А. були проведені зустрічі зі студентами четвертого курсу усіх будівельних спеціальностей у групах А-41, Б-41, Б-42, ОД-41, ОБ-41.

У рамках зустрічі було презентовано наш університет, факультет АДОМ та можливість подальшого навчання по спеціальності «Міське будівництво та господарство». Студенти отримали відповіді про умови вступу до університету, організацію студентського життя в університеті, умови проживання у гуртожитках.

Як підсумок візиту викладачів до Запоріжжя можна вважати підписаний договір про співпрацю у галузі освіти між Харківським національним університетом ім. О.М. Бекетова та Запорізьким будівельним коледжем.

Щіро дякуємо директору Запорізького будівельного коледжу Камєнєву О.С. за плідну співпрацю.

2 images3 images

4 images5 images